Buty snowboardowe DC: Phase, Avaris, Scout

DC Shoes

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
DC logoDC to marka założona przez kierowcę rajdowego Kena Blocka, która słynie z butów skateboardowych, ale w ofercie ma również buty snowboardowe. Buty snowboardowe DC cechuje duża wytrzymałość, wysoka jakość materiałów, komfort i wygoda.

Buty DC Avaris Black 2014
Buty DC Avaris Black 2014DC AVARIS są wygodne, lekkie i proste w użytkowaniu. Wszystko to dzięki nowoczesnej konstrukcji, która sprawdzi się w każdych warunkach. ...
529 PLN
Buty DC Avaris Orange/White 2014
Buty DC Avaris Orange/White 2014DC AVARIS są wygodne, lekkie i proste w użytkowaniu. Wszystko to dzięki nowoczesnej konstrukcji, która sprawdzi się w każdych warunkach. ...
529 PLN
Buty DC Scout BOA 2013
Buty DC Scout BOA 2013Doskonałe buty dla początkujących jak i dla zaawansowanych. Bardzo lekkie i wygodne wyposażone w system szybkiego wiązania zadowolą nawet najbardziej wybrednych i tych, którzy nie lubią tracić czasu na wiązanie klasycznych sznurówek. ...
629 PLN
Buty DC Control M BOAX Dark Shadow DSD 2016
Buty DC Control M BOAX Dark Shadow DSD 2016W tej wersji DC Control mamy podwójny system zamknięcia Boa H3, który pozwala, aby każdy zawodnik mógł dostosować but do stopy. Użytkownik może zapomnieć o irytujących sznurówkach, Control jest gotowy do jazdy w kilka sekund. ...
849 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.