Buty Flow

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Flow logoFlow snowboarding, to marka snowboardowa, która jest znana przede wszystkim z wiązań snowboardowych, ale Flow to rónież wysokiej jakości buty snowboardowe. Buty Flow są komfortowe, wytrzymałe i zaawansowane technologicznie. Duża część kolekcji stanowią buty z systemem BOA.

Buty FLOW Lotus Lilac Boa 2012
Buty FLOW Lotus Lilac Boa 2012Flow Lotus jest funkcjonalny, komfortowy i solidny. But Lotus utrzyma twoją stopę w miejscu i w cieple przez cały dzień.
399 PLN
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Black 2013
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Black 2013Flow Lotus jest funkcjonalny, komfortowy i solidny. But Lotus utrzyma twoją stopę w miejscu i w cieple przez cały dzień.
479 PLN
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Denim 2013
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Denim 2013Flow Lotus jest funkcjonalny, komfortowy i solidny. But Lotus utrzyma twoją stopę w miejscu i w cieple przez cały dzień.
479 PLN
Buty FLOW Maya BOA Closure Charcoal 2018
Buty FLOW Maya BOA Closure Charcoal 2018Maya Boa to najbardziej uniwersalny but na stoku uznanej marki FLOW na sezon 2017/2018. Buty zostały wyposażone w system wiązania BOA oraz technologię Thermo-Lite czy 1 Feather. Mo
509 PLN
Buty FLOW Ranger BOA Closure Black 2018
Buty FLOW Ranger BOA Closure Black 2018Ranger Boa Closure to wysokiej jakości buty All-Mountain z kolekcji FLOW na sezon 2017/2018. Wyposażone w system wiązania BOA oraz technologię Thermo-Lite czy 1 Feather gwarantują
509 PLN
Buty FLOW Rival QuickFit Black Purple 2014
Buty FLOW Rival QuickFit Black Purple 2014Przywitajcie nowego Rivala! koniec z bulem i zmęczeniem stóp Rival to najwygodniejszy produkowany seryjnie but flowa jaki kiedykolwiek zrobiono.
539 PLN
Buty FLOW NIDECKER Onyx Boa Coiler Black 2019
Buty FLOW NIDECKER Onyx Boa Coiler Black 2019

Onyx to komfortowe buty snowboardowe o średnio twardym flexie wybaczające błędy i pozwalające zrobić największy progres w jeździe na desce. Asymetryczna konstrukcja buta zapewni

550 PLN
Buty FLOW NIDECKER Onyx Boa Coiler Slate/Ruby 2018
Buty FLOW NIDECKER Onyx Boa Coiler Slate/Ruby 2018

Onyx Boa Coiler w kolorystyce Slate/Ruby to damski but snowboardowy renomowanej marki Flow. Najnowszy model z kolekcji zima 2017/2018 to esencja wydajności All-Mountain. Dzięki

599 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.