Buty Raven Boards

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Raven logoRaven Boards to popularny producent sprzętu snowboardowego. Oferta Raven obejmuje buty snowboardwe, deski i wiązania. Popularność marki wynika z dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Buty snowboardowe Raven to dobry wybór dla osób początkujących, które szukają niedrogiego i wygodnego buta.

Buty snowboardowe Raven Explorer 2017
Buty snowboardowe Raven Explorer 2017Raven Explorer 2017 to lekkie i komfortowe buty snowboardowe z nowej kolekcji.  Dobra propozycja dla osób początkujących i jeżdżących rekreacyjnie, któe chcą mieć sprzęt dobrej jakości w rozsądnych pieniądzach.  Parametry butów Raven ...
319 PLN
Buty snowboardowe Raven Team 2017
Buty snowboardowe Raven Team 2017Raven Team 2017 to lekkie i komfortowe buty snowboardowe z nowej kolekcji.  Jeżeli szukasz dobrych jakościowo, wygodnych i wytrzymałych butów w dobrej cenie to jest to oferta warta uwagi. Buty Raven Team: Allmountain - uniwersalne, buty FR/FSWo ...
359 PLN
Buty Raven Target2 2012
Buty Raven Target2 2012Doskonały stosunek jakości do ceny, komfort oraz wysokie osiągi zapewniają Raven Target wysoką popularność. Przy ich konstrukcji pracował jeden z najl
249 PLN
Buty Raven Stella 2013
Buty Raven Stella 2013Buty snowboardowe firmy Raven wyprodukowane w renomowanej fabryce firmy Nidecker - przy jego konstrukcji pracował jeden z najlepszych speców z Vansa.
299 PLN
Buty Raven Matrix ATOP Black 2020
Buty Raven Matrix ATOP Black 2020Buty Raven Matrix ATOP Black 2020 to doskonałej jakości buty snowborodwe, które najlepiej sprawdzą się wśród początkujących i średnio zaawansowanych u
419 PLN
Buty Raven Team 2017
Buty Raven Team 2017Wyjątkowo wygodne buty snowboardowe Raven Team 2017 to doskonały wybór do freestyle’u i freeride’u. Atrakcyjne, modne wzornictwo, dobre trzymanie kost
499 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.