Buty Raven Boards

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Raven logoRaven Boards to popularny producent sprzętu snowboardowego. Oferta Raven obejmuje buty snowboardwe, deski i wiązania. Popularność marki wynika z dobrej jakości w atrakcyjnych cenach. Buty snowboardowe Raven to dobry wybór dla osób początkujących, które szukają niedrogiego i wygodnego buta.

Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP 2022
Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP 2022Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP 2022Raven Matrix to wygodne i komfortowe buty snowboardowe o średniej sztywności. Buty zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów, a na szczególną uwagę zasługuje zastosowany system sznurowania ATOP ...
615 PLN
Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP  (lime) 2021
Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP (lime) 2021Buty snowboardowe Raven Matrix ATOP Lime 2021Raven Matrix to wygodne i komfortowe buty snowboardowe o średniej sztywności. Buty zostały wykonane z dobrych jakościowo materiałów, a na szczególną uwagę zasługuje zastosowany system sznurowania ...
615 PLN
Buty Raven Target2 2012
Buty Raven Target2 2012Doskonały stosunek jakości do ceny, komfort oraz wysokie osiągi zapewniają Raven Target wysoką popularność. Przy ich konstrukcji pracował jeden z najl
249 PLN
Buty Raven Stella 2013
Buty Raven Stella 2013Buty snowboardowe firmy Raven wyprodukowane w renomowanej fabryce firmy Nidecker - przy jego konstrukcji pracował jeden z najlepszych speców z Vansa.
299 PLN
Buty Raven Matrix ATOP Black 2020
Buty Raven Matrix ATOP Black 2020Buty Raven Matrix ATOP Black 2020 to doskonałej jakości buty snowborodwe, które najlepiej sprawdzą się wśród początkujących i średnio zaawansowanych u
419 PLN
Buty Raven Team 2017
Buty Raven Team 2017Wyjątkowo wygodne buty snowboardowe Raven Team 2017 to doskonały wybór do freestyle’u i freeride’u. Atrakcyjne, modne wzornictwo, dobre trzymanie kost
499 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.