Buty snowboardowe Ride: Anthem, Hera, Lasso, Sage, Jackson, Insano

Buty Ride

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Ride logoRide to renomowany producent sprzętu snowboardowego, który ma mocną ofertę desek wiązań i butó snowboardowych. Buty snowboardowe Ride należą do ścisłej czołówki jeśli chodzi o jakość, wygodę i zastosowaną technologię. Dużą cześć kolekcji Ride stanowią buty z systemem BOA wśród któych można wyróżnić takie modele jak Lasso, Hera czy Insano.

Buty snowboardowe ride  norris  2015 czarny
Buty snowboardowe ride norris 2015 czarnyButy snowboardowe ride norris 2015 czarny znane sąz najwyższej jakości wykonania. Buty snowboardowe Ride produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Prezentowany model przeznaczony jest dla riderów ...
280 PLN
Buty snowboardowe ride  spark  2017 czarny
Buty snowboardowe ride spark 2017 czarnyButy snowboardowe ride spark 2017 czarny znane sąz najwyższej jakości wykonania. Buty snowboardowe Ride produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Prezentowany model przeznaczony jest dla riderów ...
390 PLN
Buty snowboardowe ride sage 2016 czarny
Buty snowboardowe ride sage 2016 czarnyButy snowboardowe ride sage 2016 czarny znane sąz najwyższej jakości wykonania. Buty snowboardowe Ride produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Prezentowany model przeznaczony jest dla riderów ...
499 PLN
Buty snowboardowe ride  anthem  2017 czarny
Buty snowboardowe ride anthem 2017 czarnyButy snowboardowe ride anthem 2017 czarny znane sąz najwyższej jakości wykonania. Buty snowboardowe Ride produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Prezentowany model przeznaczony jest dla riderów ...
550 PLN
Buty snowboardowe ride  sage  2017 brĄzowy
Buty snowboardowe ride sage 2017 brĄzowyButy snowboardowe ride sage 2017 brĄzowy znane sąz najwyższej jakości wykonania. Buty snowboardowe Ride produkowane są z wysokiej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii. Prezentowany model przeznaczony jest dla riderów ...
590 PLN

Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

kurtkisnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat kurtek snowboardowych. Dowiedz sięjak wybrać dobrąkurtkę i na co zwrócić szczególną uwagę.

spodniesnowboardowe.info - cała prawda o spodniach snowboardowych. Dowiedz się jak i z jakich materiałów szyte są spodnie snowboardowe, jakie cechy powinny mieć dobre spodnie snowboardowe oraz poznaj ofertę spodni snowboardowych czołowych producentów.

kaskisnowboardowe.info - dowiedz się jak wygląda budowa kasku snowboardowego, jakie rozróżniamy rodzaje kasków i jak dobrać odpowiedni kask snowboardowy. Dodatkowo w serwisie sprawdzisz oferty czołowych producentów kasków.

rekawicesnowboardowe.info - wszystko o rękawicach snowboardowych w jednym miejscu. Dowiedz się jakie rozróżniamy typy rękawic, na co zwrócić uwagę przy wyborze rękawic oraz sprawdź i porównaj oferty czołowych producentów rękawic. Wszystko w jednym miejscu.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.