< Buty snowboardowe DC: Phase, Avaris, Scout

Buty snowboardowe DC

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
DC logoDC to marka założona przez kierowcę rajdowego Kena Blocka, która słynie z butów skateboardowych, ale w ofercie ma również buty snowboardowe. Buty snowboardowe DC cechuje duża wytrzymałość, wysoka jakość materiałów, komfort i wygoda.

Buty na snowboard DC

Buty DC Phase Black/Tan 2023
Buty DC Phase Black/Tan 2023Męskie buty snowboardowe DC PHASE Black/Tan to lekki i miękki but do jazdy na stoku dla początkujących i średnio-zaawansowanych. mają
649 PLN
Buty DC Phase M Boa Black 2023
Buty DC Phase M Boa Black 2023Męskie buty snowboardowe DC PHASE Black to lekki i miękki but do jazdy na stoku dla początkujących i średnio-zaawansowanych. mają uniwersalny, średni
749 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.