Buty snowboardowe Flow

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Flow logoFlow snowboarding, to marka snowboardowa, która jest znana przede wszystkim z wiązań snowboardowych, ale Flow to rónież wysokiej jakości buty snowboardowe. Buty Flow są komfortowe, wytrzymałe i zaawansowane technologicznie. Duża część kolekcji stanowią buty z systemem BOA.

Buty FLOW Lotus Lilac Boa 2012
Buty FLOW Lotus Lilac Boa 2012Flow Lotus jest funkcjonalny, komfortowy i solidny. But Lotus utrzyma twoją stopę w miejscu i w cieple przez cały dzień.
399 PLN
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Black 2013
Buty FLOW Lotus BOA Coiler Black 2013Flow Lotus jest funkcjonalny, komfortowy i solidny. But Lotus utrzyma twoją stopę w miejscu i w cieple przez cały dzień.
479 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.