Buty K2 Snowboarding

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
K2 snowboarding logoK2 Snowboarding to znany i ceniony producent sprzętu snowboardowego. Buty snowboardowe K2 słyną z bardzo dobrej jakości wykonania, dużej wytrzymałości i co najważniejsze zachowują swój flex! Duża część butów K2 oferowana jest z systemem BOA. Wyższe modele posiadają podwójny system BOA, a topowy model posiada potrójny system BOA. K2 oferuje buty dla naprawdę wymagających riderów, któzy nie uznają kompromisów!

Buty K2 Haven Black 2023
Buty K2 Haven Black 2023Buty snowboardowe K2 Haven, po raz kolejny pojawiają się w kolekcji firmy K2 w super cenie. Nieprzerwanie królują na rynku Boa Coiler korzystając z do
899 PLN
Buty K2 Raider Black 2023
Buty K2 Raider Black 2023Raider to buty lekkie, wygodne, z komfortowym flexem. Jest to model z systemem wiązania BOA, który pozwala w mgnieniu oka dopasować się do stopy. Term
899 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.