Buty snowboardowe Salomon

Buty snowboardowe to pierwszy i najważniejszy element sprzętu snowboardowego, który ma bezpośredni kontakt z snowboarderem i bezpośrednio wpływa na jego wrażenia z jazdy. Dobrze dobrane buty snowboardowe gwarantują, że odczucia z jazdy będą o wiele lepsze, a nauka jazdy na desce będzie łatwiejsza i przyjemniejsza. Zaczynając przygodę ze snowboardem z własnym sprzętem zaczynajcie ją od wyboru dobrych i komfortowych butów. Marka nie gra roli! Komfort przede wszystkim! Dobre buty to takie które nigdzie nie uciskają, nie obcierają, pięta jest stabilna, noga nie lata i rozmiar dobrany jest na styk. Więcej o butach i o tym na co zwrócić uwagę znajdziecie poniżej.
Salomon logoSalomon Snowboards to firma z dużym doświadczeniem oferująca sprzęt najwyższej jakości. Szczególnie popularne i lubiane są buty snowboardowe tej marki. Swoje dobre recenzje zawdzięczają dużej wytrzymałości, komfortowi, niskiej wadze i dobremu wykonaniu. Model Synapse oraz Malamute to buty które od lat cieszą się dużym uznaniem.

Buty na snowboard Salomon

Buty Salomon Whipstar Junior 2022
Buty Salomon Whipstar Junior 2022Buty Salomon Whipstar Junior 2022 to buty snowboardowe dla dzieci, które łatwo się zakłada i zdejmuje w rezultacie zastosowania pasków na rzepy. Zapew
339 PLN
Buty Salomon Launch Boa Junior 2022
Buty Salomon Launch Boa Junior 2022Buty Salomon Launch Boa Junior 2022 to buty snowboardowe dla dzieci, które zapewnią bezpieczna i przyjemna przygodę na stoku. Dla początkujących oraz
599 PLN
Buty Salomon Faction BOA Black 2023
Buty Salomon Faction BOA Black 2023Buty Salomon Faction BOA Black 2023 to buty snowboardowe dla jeźdźców pragnących rozwijać swoje umiejętności. Serwują trwałość i komfort każdego dnia.
879 PLN
Buty Salomon Pearl BOA Dusty Pink Burgundy 2023
Buty Salomon Pearl BOA Dusty Pink Burgundy 2023Buty Salomon Pearl BOA Dusty Pink Burgundy 2023 to buty snowboardowe dla kobiet. Zaprojektowane w taki sposób, aby zapewniać taki sam poziom dostępnoś
879 PLN
Nasze pozostałe serwisy

deskisnowboardowe.info - wszystko o deskach snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa desek, jakie są rodzaje, jak dobieramy deski snowboardowe. Poznaj oferty desek czołowych producentów wraz z opisami stosowanej technologii.

wiazaniasnowboardowe.info - praktyczne i przydatne informacje na temat wiązań snowboardowych. Dowiedz się jak wygląda budowa wiązań, jakie rozróżniamy typy wiązań, jak dobieramy wiązania. W serwisie sprawdzisz również oferty wiazań większości liczacych się producentów.

goglesnowboardowe.pl - przydatne informacje na temat gogli snowboardowych. Dowiedz się jak są zbudowane gogle, jakie rodzaje gogli rozróżniamy, jak wybrać odpowiednie gogle i porównaj oferty czołowych producentów. Wszystko o goglach w jednym miejscu.